× Sūkņi Cauruļvadu armatūra Cauruļvadu veidgabali Apkure Kanalizācija, drenāža Spiedvadu sistēmas Caurules un šļūtenes Laistīšanas aprīkojums Cauruļvadu izolācija Cauruļvadu montāžas materiāli Filtri, ūdens sagatavošana Spiedtvertnes, tvertnes Ventilācija, siltumsūkņi Mērierīces, ūdens skaitītāji Instrumenti Elektrotehnika, mērierīces Akcijas preces
Par mums
 • SIA “Kros” dibināta 1991. gadā kā tirdzniecības uzņēmums, kas nodarbojas ar mašīnbūves un  elektronisko preču tirdzniecību. Pircējiem tika piedāvātas sūkņu iekārtas, cauruļvadu armatūra un  elektroniskās preces. Šobrīd  ievērojami paplašināts  piedāvājamo preču klāsts, izveidota veiksmīga sadarbība ar ražotājiem Eiropas valstīs, Ķīnā, Taivānā, Turcijā un Baltkrievijā. Atvērts tirdzniecības centrs un servisa centrs.

  Uzņēmums saviem klientiem plašā klāstā piedāvā augstas kvalitātes dažāda veida preces par konkurētspējīgām cenām, kā arī garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Noliktavā  pieejams plašs preču klāsts.  Atbilstoši klienta vēlmēm iespējams pasūtīt arī nestandarta preces.

  Izmantojot mūsu piedāvāto preču klāstu, veikta naftas tranzīta terminālu būvniecība, rekonstrukcija Latvijā, Igaunijā, Krievijā un Ukrainā. Tāpat mūsu uzņēmums nodrošina iekārtu piegādi ūdensapgādes un energosistēmu objektiem, pilsētu siltumtīkliem.

  Šobrīd uzņēmuma galvenais darbības virziens: sūkņu, apkures cauruļvadu armatūras, ūdensapgādes un kanalizācijas, kā arī elektronisko preču (dzinēji, sildelementi, lampas, gaismekļi, zemsprieguma produkcija, elektroiekārtas) un kabeļu izstrādājumu tirdzniecība iekšējā un ārējā tirgū.


 • SIA "KROS"
  Rīga, Cesvaines iela 17
  LV-1073

  Vienotais reģ. Nr. 40003046559

  Tālrunis: +371 67139741
  E-pasts: info@kros.lv

  Norēķinu rekvizīti:
  Banka: AS SEB Banka
  Kods: UNLALV2X
  Konts: LV62UNLA0050010856751

      No 2018. gada Kros SIA ir saistīts ar uzņēmumu Akvedukts AS

 • KROS ir specializēts tirdzniecības uzņēmums ar 28 gadu pieredzi šādās nozarēs:

  Ūdensapgāde - visu veidu sūkņi, spiedkatli, filtri, fasondaļas, dārza preces
  Apkure - apkures sistēmu sūkņi, gāzes, dīzeļa, elektriskie un cietā kurināmā katli, silto grīdu apkures komponentes, saules kolektori, elektriskie ūdens sildītāji, kombinētie ūdens sildītāji, elektriskie caurplūdes ūdenssildītāji, ātrsildītāji, apkures automātika
  Rūpnieciskā armatūra - aizbīdņi, vārsti, pretvārsti, drošības vārsti, fasondaļas
  Elektrotehnika un elektroinstalācijas - elektrodzinēji, apgaismes tehnika, kabeļi, sildelementi, manometri, termometri.
  Serviss - sūkņiem, elektromotoriem, ierīcēm

  SIA KROS birojs, noliktava, mazumtirdzniecības veikals, kā arī serviss atrodas Cesvaines ielā 17, Rīgā, darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai 9.00-18.00.

  Pie mums jūs varēsiet saņemt arī speciālistu konsultācijas.


0 | 0 EUR

Akcijas