INTERESANTI
 
Automātiska ūdensapgādes stacija STEELPUMPS XAJE-P 120
 

 Sūknis domāts tīra ūdens un ķīmiski neagresīvu šķidrumu sūknēšanai. Tos pielieto māju apgādei ar ūdeni, dārzu laistīšanai, mazgāšanas iekārtās, nelielās apūdeņošanas sistēmās, kā ari kā spiediena paaugstinātāju, ja galvenajā ūdensvadā tas ir nepietiekams.  

Sūknī ir iebūvēts plūsmas slēdzis, kas nodrošina sūkņa ieslēgšanos un izslēgšanos automātiskajā režīmā, kā arī aizsardzība, ja sistēmā pazūd ūdens vai sūcpusē iekļūst gaiss.

 Sūknī iebūvēts speciāls slēdzis, gadījumos, ja tas  netiek ilgstosi lietots sūknis ieslēdzas reizi 72 stundās un pārbauda sistēmas darbību,strādājot 1-2 minūtes.

Pateicoties nerūsējošo (AISI304, polipropilēns) materiālu izmantošanai un augstajai hermētiskuma klasei (IP68), sūkni droši var izmantot vietās ar nepietiekamu ventilāciju, paaugstinātu mitrumu (akās), sūknis var darboties ārā apstākļos un iegremdēts ūdenī (maksimali iegremdējot līdz 5 M zem ūdens līmeņa). Zemais trokšņu līmenis (motors tiek dzesēts ar pārsūknējamo ūdeni) ļauj sūkni novietot dzīvojamās vai saimniecības ēkās.
 
 
Tehniskā specifikācija:
sūkņa veids-pilnībā automatizēts virszemes/iegremdējamais
materiāli-sūkņa korpuss polipropilēns ,motora korpuss nerūsējošais tērauds ,darba rats norils
maksimālais iegremdēšanas dziļums-5M
maksimalais sūkņa uzsūkšanas augstums-8M
maksimalais spiediens-50M
maksimalā ražība -50 l/min
motora jauda – 0.9 kw
sūkņa tips-centrbēdzes ar iebūvētu ežektoru
maksimāla pieļaujamā temperatūra +37 C ūdenim, +45 C vides
montāžas veids –horizontals
Aizsardzības klase - IP 56
komplektacija-pretvārsts, elektrokabelis 10M,
sūkņa darbībai iesakām papildus iegādaties 2 litru spiedkatlu vai lielāku
 

Ražotājs –STEELPUMPS s.r.l. Itālija

 

Garantija -24 mēneši

 


 

Mūsu kompānija ir oficiāls SIEMENS kompānijas pārstavis Latvijā elektrodzinēju realizācijā un piegādē.

 

Standarti alumīnija trīs fāžu maiņstrāvas motori SIMOTICS GP/SD 1LA tipa ar jaudu no 0,09 līdz 53 kW, 2, 4, 6, 8 polu. Spriegumi 230V, 400V, 500V, 690V ar darba frekvenci no 50 līdz 60Hz. Dažādi izmēri un piestiprināšanas veidi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 SIMOTICS GP/SD 1LE1 maiņstrāvas motori ar jaudu no 0,55 līdz 22kW, 2, 4, 6, 8 polu.  Rotācijas frekvence no 750 līdz 3600 rpm, augsta efiktivitātes klasse.      SIMOTICS GP/SD 1LG maiņstrāvas motori no čuguna vai no alumīnija ar iespēju pieslēgt pie frekvences  pārveidotāja. Motori ir sertificēti visai pasaulei un atbilst augstiem standartiem.  Sarežģītu sastavdaļu  trūkums garantē ilgu  darbību un drošumu. Mazs enerģijas pateriņš pateicoties augstai energoefiktivitātei (IE2/IE3).  Pielietojums nav ierobežots pateicoties kompaktai konstrukcijai. Atra piegāde un iespēja izvēleties nepieciešamas modifikācijas.

 

 

 

 

search
MANS PROFILS
search
GROZS
Grozā preces:
0
Par summu:
0.0 EUR
 

Zenit 

Profesionāli risinājumi notekūdeņu pārsūknēšanai!

2018 gada sūkņu sērija Zenit Grey

 

 

 

 

 

Calpeda -Vairāk par 2000 dažādu veidu sūkņu

 ar jaudu no 0.067 līdz 200 kW,sadzīvei un industrijai!

 Ražots Itālijā!